Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50562 Library:100138 in /home/ewajach/domains/ewajach.cal24.pl/public_html/EwaPortfolio/wp-includes/wp-db.php on line 1612
Ewa Jach

Po ścisłych studiach doszłam do wniosku, że przyszła pora, żeby poświęcić czas grafice, która nie ma ścisłych reguł.Okazało się, że same poznanie działania programu, to zaledwie niewielki procent w procesie tworzenia, tak więc skończyłam studia podyplomowe z grafiki i to mnie upewniło, że moja pasja może stać się moją pracą, a jedyne czego od niej wymagam to możliwość rozwijania się w tym kierunku. Czym trudniejszy projekt, tym większy zapał we mnie do nauki. Wymyślanie, rozplanowywanie, a później tworzenie, to mój proces pracy. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie moje i jednocześnie klienta, dla którego tworzę.

Co mnie mobilizuje? Ciągłe podwyższanie poprzeczki. Z każdego projektu staram się wyciągnąć jak najwięcej mi się tylko uda i uczę się tak dużo jak tylko zdołam. Ciągła nauka napędza mnie. Nie istotny jest dla mnie czas poświęcony na projekt. Moja praca jest skończona dopiero wtedy, kiedy ja i mój klient jednocześnie tak zadecydujemy.